Lubartów

Policja nadal poszukuje zaginionej 36-latki

Region Pt. 24.03.2023 10:55:47
24
mar 2023

Akcja poszukiwawcza za zaginioną mieszkanką gminy Lubartów prowadzona jest w dalszym ciągu. Wczorajsze działania policjantów i strażaków prowadzone były przy użyciu drona oraz z wykorzystaniem łodzi poszukiwawczej.

Już trzeci miesiąc trwają poszukiwania mieszkanki gminy Lubartów, która na początku tego roku nieszczęśliwie wpadła do wody wraz z synem. Dziecko zostało odnalezione jeszcze tego samego dnia. Niestety pomimo reanimacji nie przeżyło.

Wczorajsze, 23 marca poszukiwania prowadzone były na wodzie i z powietrza. Rozpoczęły się od godzin porannych wodowaniem łodzi poszukiwawczej nad rzeką Wieprz na wysokości miejscowości Lubartów. Ponadto równolegle z tymi działaniami lubartowscy policjanci obserwowali rejon z powietrza przy użyciu drona w okolicach miejscowości Jeziorzany. Jest to teren niezwykle trudny do poszukiwań ze względu na duże rozlewiska wody.

W akcji brali udział lubartowscy policjanci, a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Firleju.sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.