Lubartów

Tragiczne zderzenie z łosiem w Annówce

Region Pon. 27.09.2021 13:58:55
27
wrz 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Annówce w powiecie lubartowskim. 64-letni kierowca skody zginął na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i łosia doszło 26 września w Annówce. 64-letni kierujący skodą rapid poruszał się od Kocka w kierunku Radzynia Podlaskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na prostym odcinku drogi w miejscu nieoświetlonym, łoś wtargnął tuż przed samochód, którym kierował mężczyzna. W wyniku tego wtargnięcia auto zjechało na przeciwległą stronę i w pobliskie zarośla. Niestety 64-latek kierujący autem wskutek doznanych obrażeń zginął na miejscu. 64-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala w Radzyniu Podlaskim. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Samochód został odholowany. Czynności na miejscu prowadzone były pod nadzorem prokuratora.

Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze. Zwracajmy uwagę zwłaszcza, gdy poruszamy się przez obszary leśne, gdzie mogą znajdować się migrujące zwierzęta.

starszy sierżant Jagoda Stanicka
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Dorota Wakuła

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje
Facebook