Lubartów

Wyrwał kobiecie torebkę i uciekł. Kto rozpoznaje sprawcę?

Region Wt. 15.06.2021 11:52:18
15
cze 2021

Lubartowscy policjanci poszukują mężczyzny, który na ulicy Żeromskiego w Lubartowie wyrwał kobiecie torebkę. Wewnątrz znajdowały się pieniądze i biżuteria. Sprawcę kradzieży zarejestrował monitoring. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło 7 maja w godzinach popołudniowych na ulicy Żeromskiego w Lubartowie. Do 65-letniej mieszkanki Lubartowa podbiegł od tyłu młody mężczyzna, zaatakował ją, wyrwał jej torebkę i uciekł. W torebce pokrzywdzona miała pieniądze i biżuterię o łącznej wartości ponad 700 złotych.
Kobieta opisała funkcjonariuszom sprawcę jako młodego, niewysokiego mężczyznę ubranego w czarną bluzę z kapturem na głowie, czarne spodnie i prawdopodobnie ciemne buty. Mężczyzna uciekł w kierunku ulicy Reja i Szaniawskiego. Przebiegał przed sklepem na ulicy Szaniawskiego od strony ulicy Powstańców Warszawy w kierunku ulicy Lipowej.

Na nagraniu z monitoringu widać mężczyznę jak obserwuje wychodzące i wchodzące do sklepu osoby.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z lubartowską Policją pod numerem telefonu: 47 81 25 290 lub telefon alarmowy 112.


starszy sierżant Jagoda Stanicka
[MSz]

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.