Lubartów

Zderzenie z łosiem

Region Wt. 29.06.2021 11:04:08
29
cze 2021

Do zderzenia forda z przebiegającym przez drogę łosiem doszło w poniedziałek w Firleju w powiecie lubartowskim. Zwierzę z impetem wpadło do środka auta przez przednią szybę zatrzymując się na siedzeniu pasażera. Kierowca forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

28 czerwca po godzinie 22.00 dyżurny lubartowskiej komendy dostał informację o zderzeniu samochodu osobowego z dzikim zwierzęciem. Do tego zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 19 w Firleju.

Jak ustalili policjanci, pod koła jadącego forda nagle wtargnął łoś, który przebiegał przez jezdnię. Zwierzę wpadło do środka auta przez przednią szybę zatrzymując się na siedzeniu pasażera.

Kierowca forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, natomiast zwierzę, które brało udział w tym zdarzeniu, padło.

Ze względu na uszkodzenia samochodu i zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, pojazd został odholowany.

Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność na drodze! Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może zakończyć się tragicznie, a na pewno kosztowną naprawą samochodu. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

starszy sierżant Jagoda Stanicka
[MSz]

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje
Facebook